Media o Zosi

logo (1)

Zosia. Dziecko z wadą, która zdarza się na ćwierć mln urodzeń

logo-small

Historią dziewczynki zainteresowały się media w całym kraju, wsparły ją także znane osoby (m.in. finalistki Miss Polski 2017, Krzysztof Ibisz, Michał Szpak, piłkarze RKS Raków Częstochowa, CKM Włókniarz Częstochowa, O.S.T.R. i wiele innych).

ekologia.pl13_250x88

Zosia i Zuzia Biecek to siostry bliźniaczki. Obie mają wielkie, błękitne oczy i jasne czuprynki. Obie są radosne i ciekawe świata.

czest_info_logo

Andrzej Mleczko, Andrzej Milewski (Andrzej Rysuje), Marek Raczkowski, Jarek Kozłowski, Karol Banach, Magda Danaj (porysunki.com), Berenika Kołomycka, Żartowniś Ponury, Justyna Kierat, Paweł Dycha (bazgram), Urszula Palusińska oraz Dawid Kilon przygotowali oraz przekazali swe rysunki na rzecz Zosi Biecek.

wyborcza

Charytatywny kalendarz dla małej częstochowianki. Rysowali m.in. Mleczko i Raczkowski

wyborcza

Ekipa serialu "Szpital" zachęca do pomocy Zosi z Częstochowy

hutnik

Pomoc dla wnuczki hutnika

hutnik

Pomoc dla wnuczki hutnika

logo-mtv24

24. piękne finalistki Miss Polski wspólnie z gwiazdami show biznesu wspierają akcję #StawiamyZosieNaNogi. Dziewczynka nie ma kości strzałkowych w obydwu nóżkach, a jej stópki są zdeformowane.

logo (1)

Córka finalistki Miss Polski potrzebuje naszej pomocy! W 22 tygodniu ciąży wyszło na badaniu USG, że Zosia nie ma kości strzałkowych, szczątkowe stópki, wygięte golenie.

ntl-logo

Zuzia i Zosia urodziły się w grudniu 2016 roku. Mają już rok, ale szczęśliwym dzieciństwem póki co może cieszyć się tylko jedna z bliźniaczek. Walka o zdrowie drugiej trwa.

Wydanie-15-12-2017_800x800_acf_cropped

Mała Zosia urodziła się z wadą, która zdarza się raz na ćwierć miliona urodzeń o nazwie bilateral fibular hemimelia.

ss

Dziewczynkę czeka skomplikowana operacja. Bardzo rzadka wada nóżek rozwinęła się u dziewczynki w sposób nietypowy.

pns

Poruszająca historia: Córeczka byłej finalistki konkursu Miss Polski Kariny urodziła się bez kości strzałkowych w obu nóżkach

fakt2

Córeczka byłej finalistki konkursu Miss Polski urodziła się bez kości strzałkowych w obu nóżkach. Uchronić małą Zosię od kalectwa może jedynie zagraniczna, kosztowna operacja na którą rodzice za pośrednictwem Fundacji Siepomaga zbierają pieniądze.

logo

Zosia Biecek jest wnuczką wieloletniej pracownicy naszej Uczelni. Urodziła się w grudniu 2016 roku.

logo-info-w

Zosia urodziła się z brakiem kości strzałkowych w obu nóżkach. Ma też wygięte kości piszczelowe, zdeformowane uda, podudzia i znacznie skrócone nóżki

logoSolarKurier_middle

Najpiękniejsze Polki z ogromnym entuzjazmem włączyły się do akcji razem „#StawiamyZosieNaNogi”. Finalistki Miss Polski 2017 są piękne, ale mają jeszcze piękniejsze serca.

przeambitni

Kilkuminutowy wywiad dla przeAmbitni.pl

wyborcza

"Stawiamy Zosię na nogi" - zachęcają finalistki konkursu Miss Polski. Kim jest Zosia? To roczna częstochowianka, którą czeka kosztowna operacja rekonstrukcji stóp.

czest

Finalistki Miss Polski wspierają malutką CZĘSTOCHOWIANKĘ

sadeczanin

Warto podkreślić, że podczas gali 24. piękne finalistki Miss Polski wraz z gwiazdami show biznesu wspierały akcję #StawiamyZosieNaNogi.

krynicaTV

Najpiękniejsze Polki charytatywnie: Postawmy Zosię na nogi!

wmeritum

Najpiękniejsze Polki walczą o zdrowie chorej częstochowianki

wczes

Pomóżmy malutkiej częstochowiance Zosi stanąć na nogi!

4fun

Finał konkursu Miss Polski już za 3 dni! Co robią kandydatki?

dz

Najpiękniejsze Polki walczą o zdrowie chorej częstochowianki

krynica

Kandydatki do korony Miss Polski stawiają Zosię na nogi! #StawiamyZosieNaNogi

pejada

Finalistki Miss Polski znane są z tego często, że bardzo często angażują się w różne akcje na rzecz pomocy potrzebującym. Nie inaczej jest z tegorocznymi kandydatkami do korony. Podczas przygotowań przed finałową galą Miss Polski 2017, dziewczyny zaangażowały się również w pomoc chorej Zosi.

miss

Dziewczyny są przekonane, że o Zosi dowie się jak najszersza rzesza odbiorców i uda się zebrać pieniądze niezbędne do przeprowadzenia operacji.

wp

Do tej pory w tę akcję każda z nich angażowała się indywidualnie, teraz - na zgrupowaniu postanowiły połączyć siły i wspólnie wesprzeć małą Zosię.

fakt1

Finalistki tegorocznego konkursu Miss Polska postanowiły nagłośnić i wesprzeć wspaniałą akcję dla chorej dziewczynki, dla której jedynym ratunkiem jest bardzo drogie leczenie.

polsat

Najpiękniejsze Polki walczą o zdrowie chorej dziewczynki

Medonet

Maleńka Zosia z wadą wrodzoną kończyn walczy o normalne życie! Jej przyszłość jest w naszych rękach

orion

Teraz poruszająca sprawa. Rodzice rocznej Zosi zbierają środki na operację swojego dziecka. Zosia od urodzenia nie ma kości strzałkowej.

parenting

Przyszłość małej Zosi zależy od nas. Brakuje ponad pół mln złotych

ckm

Dzień sportu i pomoc dla Zosi. Podczas V Częstochowskiego Dnia Sportu ekipa Lwów wsparła ponadto akcję #StawiamyZosięNaNogi.

trybuna

Pomóż Zosi. Dzięki Tobie może chodzić - Zosia Biecek jest młodziutką częstochowianką, która przyszła na świat w grudniu 2016 roku.

onet

Wspólnie odmieńmy przyszłość małej Zosi - Narodziny Zuzi i Zosi były początkiem cudownej przygody, najważniejszej w życiu, jaką jest dla nas bycie mamą i tatą.

niedziela

Czeka na naszą pomoc - Rodzice 8-miesięcznej Zosi gromadzą środki na operację córki w Stanach Zjednoczonych...

onet1

Zosia potrzebuje pomocy, aby móc chodzić. Trwa walka z czasem