Media o Zosi

Zosia. Dziecko z wadą, która zdarza się na ćwierć mln urodzeń

Historią dziewczynki zainteresowały się media w całym kraju, wsparły ją także znane osoby (m.in. finalistki Miss Polski 2017, Krzysztof Ibisz, Michał Szpak, piłkarze RKS Raków Częstochowa, CKM Włókniarz Częstochowa, O.S.T.R. i wiele innych).

Zosia i Zuzia Biecek to siostry bliźniaczki. Obie mają wielkie, błękitne oczy i jasne czuprynki. Obie są radosne i ciekawe świata.

Andrzej Mleczko, Andrzej Milewski (Andrzej Rysuje), Marek Raczkowski, Jarek Kozłowski, Karol Banach, Magda Danaj (porysunki.com), Berenika Kołomycka, Żartowniś Ponury, Justyna Kierat, Paweł Dycha (bazgram), Urszula Palusińska oraz Dawid Kilon przygotowali oraz przekazali swe rysunki na rzecz Zosi Biecek.

Charytatywny kalendarz dla małej częstochowianki. Rysowali m.in. Mleczko i Raczkowski

Ekipa serialu "Szpital" zachęca do pomocy Zosi z Częstochowy

Pomoc dla wnuczki hutnika

Pomoc dla wnuczki hutnika

24. piękne finalistki Miss Polski wspólnie z gwiazdami show biznesu wspierają akcję #StawiamyZosieNaNogi. Dziewczynka nie ma kości strzałkowych w obydwu nóżkach, a jej stópki są zdeformowane.

Córka finalistki Miss Polski potrzebuje naszej pomocy! W 22 tygodniu ciąży wyszło na badaniu USG, że Zosia nie ma kości strzałkowych, szczątkowe stópki, wygięte golenie.

Zuzia i Zosia urodziły się w grudniu 2016 roku. Mają już rok, ale szczęśliwym dzieciństwem póki co może cieszyć się tylko jedna z bliźniaczek. Walka o zdrowie drugiej trwa.

Mała Zosia urodziła się z wadą, która zdarza się raz na ćwierć miliona urodzeń o nazwie bilateral fibular hemimelia.

Dziewczynkę czeka skomplikowana operacja. Bardzo rzadka wada nóżek rozwinęła się u dziewczynki w sposób nietypowy.

Poruszająca historia: Córeczka byłej finalistki konkursu Miss Polski Kariny urodziła się bez kości strzałkowych w obu nóżkach

Córeczka byłej finalistki konkursu Miss Polski urodziła się bez kości strzałkowych w obu nóżkach. Uchronić małą Zosię od kalectwa może jedynie zagraniczna, kosztowna operacja na którą rodzice za pośrednictwem Fundacji Siepomaga zbierają pieniądze.

Zosia Biecek jest wnuczką wieloletniej pracownicy naszej Uczelni. Urodziła się w grudniu 2016 roku.

Zosia urodziła się z brakiem kości strzałkowych w obu nóżkach. Ma też wygięte kości piszczelowe, zdeformowane uda, podudzia i znacznie skrócone nóżki

Najpiękniejsze Polki z ogromnym entuzjazmem włączyły się do akcji razem „#StawiamyZosieNaNogi”. Finalistki Miss Polski 2017 są piękne, ale mają jeszcze piękniejsze serca.

Kilkuminutowy wywiad dla przeAmbitni.pl

"Stawiamy Zosię na nogi" - zachęcają finalistki konkursu Miss Polski. Kim jest Zosia? To roczna częstochowianka, którą czeka kosztowna operacja rekonstrukcji stóp.

Finalistki Miss Polski wspierają malutką CZĘSTOCHOWIANKĘ

Warto podkreślić, że podczas gali 24. piękne finalistki Miss Polski wraz z gwiazdami show biznesu wspierały akcję #StawiamyZosieNaNogi.

Najpiękniejsze Polki charytatywnie: Postawmy Zosię na nogi!

Najpiękniejsze Polki walczą o zdrowie chorej częstochowianki

Pomóżmy malutkiej częstochowiance Zosi stanąć na nogi!

Finał konkursu Miss Polski już za 3 dni! Co robią kandydatki?

Najpiękniejsze Polki walczą o zdrowie chorej częstochowianki

Kandydatki do korony Miss Polski stawiają Zosię na nogi! #StawiamyZosieNaNogi

Finalistki Miss Polski znane są z tego często, że bardzo często angażują się w różne akcje na rzecz pomocy potrzebującym. Nie inaczej jest z tegorocznymi kandydatkami do korony. Podczas przygotowań przed finałową galą Miss Polski 2017, dziewczyny zaangażowały się również w pomoc chorej Zosi.

Dziewczyny są przekonane, że o Zosi dowie się jak najszersza rzesza odbiorców i uda się zebrać pieniądze niezbędne do przeprowadzenia operacji.

Do tej pory w tę akcję każda z nich angażowała się indywidualnie, teraz - na zgrupowaniu postanowiły połączyć siły i wspólnie wesprzeć małą Zosię.

Finalistki tegorocznego konkursu Miss Polska postanowiły nagłośnić i wesprzeć wspaniałą akcję dla chorej dziewczynki, dla której jedynym ratunkiem jest bardzo drogie leczenie.

Najpiękniejsze Polki walczą o zdrowie chorej dziewczynki

Maleńka Zosia z wadą wrodzoną kończyn walczy o normalne życie! Jej przyszłość jest w naszych rękach

Teraz poruszająca sprawa. Rodzice rocznej Zosi zbierają środki na operację swojego dziecka. Zosia od urodzenia nie ma kości strzałkowej.

Przyszłość małej Zosi zależy od nas. Brakuje ponad pół mln złotych

Dzień sportu i pomoc dla Zosi. Podczas V Częstochowskiego Dnia Sportu ekipa Lwów wsparła ponadto akcję #StawiamyZosięNaNogi.

Pomóż Zosi. Dzięki Tobie może chodzić - Zosia Biecek jest młodziutką częstochowianką, która przyszła na świat w grudniu 2016 roku.

Wspólnie odmieńmy przyszłość małej Zosi - Narodziny Zuzi i Zosi były początkiem cudownej przygody, najważniejszej w życiu, jaką jest dla nas bycie mamą i tatą.

Czeka na naszą pomoc - Rodzice 8-miesięcznej Zosi gromadzą środki na operację córki w Stanach Zjednoczonych...

Zosia potrzebuje pomocy, aby móc chodzić. Trwa walka z czasem